ITMA 2015 - pozvánka na stánek SHIMA SEIKI

Přijeďte za námi do Milána na veletrh ITMA, na stánek Shima Seiki A102 v hale 5. Na stovkách metrů čtverečních najdete pletařský ráj: nejnovější technologie v oblasti plochého pletení, grafické vzorovací systémy, stovky pletených vzorků. Veletrh se koná 12. až 19. 11. 2015.

Nejzajímavější událostí ve vývoji pletacích strojů je bezesporu nový model stroje, kterému říkáme neoficiálně Ypsilonka (jmenuje se SRY 122 LP ). Jedná se o pletací stroj s možností vkládat útek. Funguje jako běžný 2D stroj (vyrábí pletené tvarované díly) s tím, že lze díky „loop presseru“ velmi úspěšně vkládat mezi pletené řádky „špagáty“ všeho druhu. Díky tomu lze vytvářet dosud nevídané textilní  kombinace a smazávají se tak hranice mezi pletením a tkaním.

Stroj už překonal fázi prototypu. V posledním roce se ho úspěšně chopili návrháři nejslavnějších módních značek a první výrobky jsou již na trhu. Seznam značek, které pracují s Ypsilonkou, najdete pod článkem.  Potěšilo nás, že jsme náhodou  v Praze v Pařížské ulici ve výkladní skříni Stefanelu objevili sako  upletené na naší Ypsilonce. Pár vzorků najdete na našem webu:
http://www.knit-tex.cz/novinky-v-pletaci-technice.html

A až dorazíte na náš stánek, poznáte nás – tedy veškerý personál Shima Seiki -  podle vestiček, které jsme si na Ypsilonce sami vyrobili. Muži budou nosit modré, ženy růžové (fotka zde). Tak nás snad nepřehlédnete.

20151103_085702

Naše české a slovenské zastoupení plánuje svou účast na stánku určitě ve dnech 14. až 17. listopadu. Uvítáme velice, když nám dáte předem vědět, kdy se chystáte nás navštívit, abychom si vyhradili čas jenom pro vás.

Neváhejte, příští  ITMA bude až za čtyři roky. Těšíme se na vás!

Helena Fišerová,
tel.: 602 461 722
jednatelka KNIT-TEX CS s.r.o.

pletené sako Stefanel

 

Praha. Pařížská ulice
Prague1   Fashion Brands

prague2