ITMA 2015 – skací stroje AGTEKS

Turecká společnost AGTEKS, výrobce a dodavatel skacích strojů DirecTwist, oznamuje, že na mezinárodním veletrhu  ITMA bude vystavovat v hale 4, číslo stánku H109. Připomínáme, že veletrh se koná ve dnech 12. až 19. listopadu 2015 v italském Miláně.

AGTEKS na stánku představí  šest různých modelů dvouhlavých skacích strojů a některá přídavná zařízení. Podrobnosti najdete v pdf dokumentu. Velmi stručně o jednotlivých modelech:

  • Model 2B6“ je  základní dvouhlavý model, u kterého se otáčí jenom spodní talíř. Pracuje s běžnou velikostí cívek (šest palců).  Je vhodný hlavně pro pletaře na plochých strojích, kteří zpracovávají běžné příze, jako je bavlna, vlna, akryl, polyester. Je ze všech modelů nejrychlejší. Tyto stroje používá v Japonsku i náš  výrobce pletacích strojů Shima Seiki – designeři tam na nich seskávají různé kombinace přízí pro tvorbu  zajímavých  pletených  vzorků.  Díky tomu jsme se  i my – KNIT-TEX CS, s.r.o.  – stali obchodními zástupci AGTEKS pro Česko a Slovensko.
  • Dnes nejprodávanější model je 2C6“ – umí totéž co 2B6 a navíc dokáže lépe zpracovat i náročnější vlákna – kašmír, polyamid, polypropylen apod.  – díky synchronizovanému otáčení horního i dolního talíře.
  • Další modely mají speciální užití: 2C10“ zpracovává desetipalcové cívky a je určen hlavně pro výrobce velmi hrubých přízí a koberců. Modely 2D6 a 2D10 jsou speciálně vyvinuté pro zpracování třeba  metalických, karbonovýchči skleněných vláken.

Pokud byste chtěli navštívit stánek AGTEKS s naším doprovodem a s českým výkladem, prosím ozvěte se mi předem. Budeme přítomni na stánku SHIMA SEIKI ve vedlejší hale č. 5 ve dnech 14. – 17. 11. Na ostatní dny  je možné se domluvit individuálně předem.

Těším se na vás.

Helena Fišerová,
tel.: 602 461 722
jednatelka KNIT-TEX CS s.r.o.

directwist