Pozvánka na veletrh Techtextil

Ve dnech 14. až 17. května se koná veletrh Techtextil ve Frankfurtu nad Mohanem a my vás srdečně zveme na dva stánky. Ploché pletací stroje a software představuje SHIMA SEIKI v hale 3, na stánku H82. Multifunkční skací zařízení pro menší provozy a laboratoře od AGTEKS najdete taky v hale 3, na stánku A47.

Co uvidíte na stánku SHIMA SEIKI

Svět technických textilií obohacují pleteniny díky svým hlavním vlastnostem: pružnosti a roztažnosti. Ploché pletení navíc přináší další potenciál: je to jediná textilní výrobní metoda, která umí vytvarovat pleteninu přímo na stroji.

Nový plochý pletací stroj SVR 123 LPSV 14G jde ve vývoji ještě o krok dál: je vybaven přítlačnými lůžky, díky nimž lze do pleteniny vkládat „útek“ a tak vytvářet zcela nové hybridní struktury - kombinace pletenin a tkanin – které nalézají zajímavá uplatnění v mnoha technických oborech . Lze splétat i vplétat  nejrůznější vlákna – metalická, optická apod., což byl dříve problém. A stroj je vybaven zařízením pro tzv. „inteligentní krytí“, díky němuž lze zase uplést něco, co dřív nebylo myslitelné. Přijeďte se podívat.

SVR123LP  

Co uvidíte na stánku AGTEKS

Spol. AGTEKS už od roku 1992 vyvíjí a stále inovuje multifunkční skací stroje DirecTwist. Tyto dvouhlavé stroje jsou ideálním řešením pro seskávání  jakýchkoliv vláken v menších provozech nebo laboratořích. Kromě běžných staplových přízí a nekonečných vláken si stroje poradí i s náročným materiálem, jako jsou skleněné, karbonové, metalické příze, jemné dráty, elastany.  Skají metodou sdružování i krytí, zvládají efektní skaní. Stroje jsou velmi vhodným řešením hlavně do menších provozů a do laboratoří, proto jsou ideální pro výzkum a vývoj. Pro každý skací záměr lze ve spolupráci s výrobcem najít vhodné řešení. Podívejte se na nový vylepšený firemní web: www.agteks.com

direcTw